Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Hakkımızda
Şiire, öyküye, anıya, denemeye ve romana; kısacası edebiyata gönül vermiş okur ve yazarlara yeni dünyaların kapılarını aralamak için uzun bir yola çıktık.

Amacımız, kitap yazıp da yayınlatamayanlara, aylarca, hatta yıllarca yayınevleri kapılarını aşındırıp da, olumlu ya da olumsuz bir yanıt dahi alamayanlara ve bir biçimde yayınlattıkları kitapları okuyuculara ulaştıramayanlara, tanıtamayanlara profesyonel destek sağlayıp, yürüyecekleri uzun ve meşakkatli yolda onlara yol arkadaşlığı yapmaktır.

Geceler boyunca uykusuz kalarak, bin bir emekle hazırladığınız dosyalarınızı; tarihi romanların usta kalemi Turgut Türksoy'un editörlüğünde, uzman grafikerler ve titiz redaktörlerin oluşturduğu profesyonel bir ekibin çalışmasıyla; eksiksiz, hatasız ve mükemmel kitaplar haline getiriyoruz.

Çalışmalarınız, yayın kurulumuz tarafından süratle değerlendirilip sonuç tarafınıza bildirilir, sözleşme imzalandıktan sonra, hemen editoryel çalışmalara başlanır. Mizanpaj ve kapak çalışmaları tamamlanırken; Kültür Bakanlığı ve Yayıncılar Birliği işlemleriniz tamamlanıp, adınıza ISBN numarası ve bandrol alınır.

Baskı öncesi son kontroller yapılıp, onayınız alındıktan sonra dosyanız matbaaya gönderilir. Kitabınız hazırdır artık! Sıra kitabınızın tanıtım ve dağıtımı aşamasına gelmiştir.

Geniş dağıtım ağımız sayesinde, kitabınız seçkin kitabevlerinin raflarında yerini almak için yeni bir yolculuğa çıkar.

Bütün bunlar ne kadar zamanda mı olur?

Dosyanız bize ulaştıktan sonra, en geç 1 ay içinde!

Eğer siz de kitap sahibi olmak, yazarlar dünyasına adım atmak istiyorsanız, hiç tereddüt etmeden bizi arayın ve Favori ailesinin yazarları arasına katılın…  

Yazarlar