Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Işıl Akkoyunlu
isil-akkoyunlu

Gönen'de doğan öğretmen, yazar Işıl Akkoyunlu; 
     Halkla İlişkiler, İşletme Fakültesi, Kozmetik - Güzellik Uz, Ayla Algan “Ekol Drama Sinema ve Tiyatro mezunudur. Sağlıklı yaşamla ilgili olarak alternatif tıp eğitimleri almıştır. Vodafone reklam afişlerinde, dizilerde ve televizyon filmlerinde rol almıştır. 
     “Işıl Işıl Güzellik” kitabı, “Işıl Işıl Yürek” ve “Kadınsan” şiir kitapları yayınlanmış olan yazarın ayrıca “Bodrum Antoloji” şiir kitabında şiirleri bulunmaktadır. 
     Dereceye giren, ödüllü şiirleri olan yazarımız; 
     “Işıl Işıl Güzellik Kliniği” işletmeciliği, güzellik yarışmalarında jüri üyeliği, Dünya TV, İstanbul Şişli Mesleki Eğitim, Akademi, Manyas Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi, Manyas Halk Eğitim Merkezi, Gönen Mesleki Eğitim'de yapmış olduğu öğretmenlikle birlikte; 
     Spiker Gülgün Feyman'la beraber canlı bağlantılarla “Sağlıklı Güzellik”, Açelya TV de “Duygu Seli” programı, çeşitli radyolarda “Sabah Kahvesi” programları. Kür ve güzellik kliniklerinin işletme müdürlüğünü yapmıştır. Gazete ve dergilerde köşe yazıları yazmıştır. Sivil toplum kuruluşlarında, etkin görev almaktadır.


Yazarın Kitapları
Gönencem
Işıl Akkoyunlu
25.00 TL


Yazarlar