Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Serap Metin / Sema Güzey Kandemir
serap-metin-sema-guzey-kandemir

SERAP METİN 

1956 yılında dünyaya gelmişim. 1974 yılında mezun olup öğretmenlik ve müdürlükten sonra bir süre özel anaokul işletmeciliği yaptım ve emekli oldum. 
       Şimdilerde resim yeteneğimi çocukların öğrenmesi ve mutlu olmaları için kullanıyorum. 
       Eşimle birlikte kızımız Dürrin'in topluma yararlı bir birey olmasına çalışıyoruz. 
       Köpeğim Kafi'yi çok seviyorum. 


SEMA GÜZEY KANDEMİR 

1963 yılında dünyaya dâhil olmusum. Şehirler apartmanlar, plazalar vb. Tarafından istila edilmeden, çocukluğumu özgürce yaşayarak mahallemizdeki ilkokul ve ortaokulu peşinden de liseyi bitirerek Ankara'nın yolunu tutup, girdiğim Gazi Üniversitesi MeslekiEğitim Fakültesi ÇocukGelişimi ve Eğitimi Bölümü'nden 1985 yılında mezun oldum. 
       Ankara'da üç yıl anaokulu öğretmenliği ve eğitim rehberliği yaparak özel sektörle tanıştım. Bir süreTürkiye'nin Dede Korkut Hikayeleri ilk çizgifilminin üretim kadrosunda bulunarak çocukluğa devam ettim. Okumanın yaşı yoktur diyerek girdiğim Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nin Okulöncesi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Bu arada bir süre Kitapkurdu Kitabevi'nde çocuk kitapları danışmanlığı yaparak sadece kitapkurdu olabildim! 
       Ankara'ya denizin gelmeyeceğini geç de olsa öğrenerek Çanakkale'ye yerleştim.18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okulöncesi Öğretmenliği Bölümü'nde ve Çocuk Gelişimi Programı'nda öğrencilerime çocuklarla nasıl çocuk olunuru öğretmeye ve onlarla beraber büyümeye çalışıyorum. Bu arada AÖF'nin Sosyoloji Bölümü'nden de mezun oldum. 
       Köpeğim Beyaz'ı çok özlüyorum.


Yazarın Kitapları
Burası Çanakkale
Serap Metin / Sema Güzey Kandemir
15.00 TL


Yazarlar