Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Uğursay Ateş
ugursay-ates

Uğursay Ateş; 13 Temmuz 1987 tarihinde Ardahan'da doğdu, öğretmen babasının atamaları sonucu ilk ve ortaöğretimini Çanakkale'nin çeşitli köylerinde, ilçesinde ve merkezinde, lisans eğitimini ise Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamladı. Üniversite yıllarında çeşitli programlarla Amerika Birleşik Devletleri'nde bulundu. 2012 yılında Halk bankasında görev yapan Ateş, askerliğini ise acemiliği Kastamonu'da olmak üzere İstanbul'da tamamladı. 2014 yılında atandığı kurum olan Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. de hâlen çalışmaktadır. 
       Yazmaya lise yıllarında başlayan Ateş, 2006 yılında bir yayınevinin düzenlediği antolojide beğenilen iki şiiriyle yer almaya hak kazandı. Münferiden çıkardığı ilk kitap olan bu eserde 10-12 yıllık zaman zarfına yayılan şiirlerini derleyen Ateş, her ne kadar konu bütünlüğü aşk üzerine yoğunlaşsa da ona bakış açısı ve farklı zamanlarda değinmesiyle anlatım, üslup ve tarz zenginliğini esere kazandırmıştır. 
       Sporun çeşitli dallarıyla ilgilenen Ateş, masa tenisi, futbol ve basketbolun yanı sıra satranç oynamayı seviyor. Ayrıca müzik dinlemekten ve sanat filmleri izlemekten ilham alıyor.

https://www.facebook.com/ugursay.ates


Yazarın Kitapları
Tekdüşe
Uğursay Ateş
6.00 TL


Yazarlar