Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
T.İ.P Radyo Konuşmaları - Abdullah Nefes
T.İ.P Radyo Konuşmaları
Kategori

Editör
Turgut Türksoy

Kapak Tasarımı
Leyla Çelik

Baskı Tarihi
Aralık / 2019

Boyut / Kağıt
13,5 x 19,5 / 70 gr. enso

Sayfa Sayısı
160 Sayfa

ISBN
978-605-4794-59-1

Piyasa Fiyatı
30.00 TL (KDV Dahil)

İndirimli Fiyatı
25.00 TL (KDV Dahil)


sepete ekle


T.İ.P. tüzüğü, Madde 2- Partinin karakteri: Türkiye İşçi Partisi, Türk işçi sınıfının ve onun demokratik öncülüğü etrafında toplanmış bütün emekçi ve tabakaların (ırgat ve küçük köylülerin, aylıklı ve ücretlilerin, zanaatkârların, küçük esnaf ve dar gelirli serbest meslek sahipleri ile ilerici gençliğin ve toplumcu aydınların) kanun yolundan iktidara yürüyen, siyasi teşkilatıdır. 

T.İ.P., yurt ve dünya olaylarını Türk işçi sınıfı ve emekçi halk yığınları açısından değerlendirir; onların menfaatlerini savunur; hak ve hürriyetlerinin gerçekleşmesi için mücadele eder. 

Ulusun büyük çoğunluğunu meydana getiren emekçi halk yığınları, bütün zenginliklerin, bütün değerlerin gerçek yaratıcısı, sosyal gelişmelerin biricik itici kuvvetidir. Üstelik bu işin ağır yükünü de onlar taşırlar. Bundan dolayı emekçi halk yığınlarının hak, hürriyet ve menfaatleri için mücadele etmek, aslında Türk ulusunun bütününün hakları, hürriyetleri ve yüksek menfaatleri için mücadele etmektir. 

T.İ.P.; ırk, din, mezhep, deri rengi, kadın-erkek ayrımı gözetmeden ve hangi sınıftan gelirse gelsin, parti programı ve tüzüğünü benimsemiş, emekten yana olan bütün yurttaşlara saflarını açık tutar…


Bu kitabı alanların ilgilendikleri diğer kitaplar
Başka Kent Ankara
Feridun Büyükyıldız
20.00 TL
Herakles Dionysos ve Emek
M. Sait Üçlü
20.00 TL
Bence Kafkasya
Pınar Korkmaz
8.00 TL
Gol Sesi
Atilla Ferah
15.00 TL
Sel Kapanı
Ayşe Sevtap Uzun
15.00 TL


Yazarlar